20 Wrzesień 2022

Uwaga Na świecie nastąpi geopolityczny wstrząs Kraina U już na zawsze straci cały Południowy Wschód

Uwaga. Nastąpi geopolityczny wstrząs !!! Nie chcą być kolonią USA i Unii Europejskiej.

Mieszkańcy wyzwolonych terenów od banderowskiej Ukrainy nie chcą nic mieć wspólnego z Ukrainą na której rządzą banderowcy i tzw. naziści. Nie chcą być kolonią USA i Unii Europejskiej.

[Naziści? – czytaj syjoniści, była to grupa militarna Izraela, zwana „Prawym Sektorem”, a pierwszym szefem „Prawego Sektora” był wysoko postawiony Żyd, Dmitro Jarosz. Później, ze względów politycznych zmieniono na „Azow”, i dodano pochodzenie nazistowskie, bo to w oczach świata nie obciążało już Izraela a tylko nazistów, a ludziska, jak zwykle to „połknęli” i tę nazwę, i już się nią posługują.

Nie tak dawno „prof.” Klaus Schwab-[Rothschild] nawet nie zaproponował mediacji na rzecz pokoju. Zamiast tego przedstawił na wideo prezydenta Ukrainy Zełenskiego, który zwrócił się do WEF w swojej brązowej koszulce – która w przeciwnym razie i podczas II wojny światowej mogła być kojarzona z nazistowskim kolorem, zbieg okoliczności? [„Pół żartem, pół serio” – proszę pamiętać »że gdyby Hitler zwyciężył w drugiej wojnie światowej – nie byłoby Zelenskiego, jak również żadnego oligarchy żydowskiego na świecie«. Taka jest prawda, a to, że Zelenski obnosi się kolorem nazistowskim, to tylko przykrycie jego syjonistycznej działalności – szyldem nazizmu. Podobnie jak i działającą na Ukrainie izraelską grupą militarną zwaną „Prawym Sektorem”, gdzie żydzi zorientowali się, iż to źle wpływa na opinię Izraela, natychmiast zmienili na tzw. „Azov” co ma świadczyć o pochodzeniu nazistowskim tego ugrupowania. I wydawało się syjonistom, że ukryli swoją grupę militarną pod szyldem nazizmu i od tej pory posługują się tym szyldem jako naziści, co ma ponadto kompromitować Hitlera i jego nazizm. A jednak, ludzie pamiętają pierwszą nazwę – jako izraelski „Prawy Sektor”.

Ponadto, co warto zaznaczyć, prawdziwą armią ukraińskich nacjonalistów w II wojnie walczącą po stronie Hitlera była armia generała Własowa – a nie jakiś tam banderowców, może i było tam jakieś niewielkie urupowanie nacjonalistów ukraińskich, którzy nie chcieli walczyć w armii Własowa, zwanych później banderowcami, byli to przeważnie ludzie o poglądach syjonistycznych i żydzi, ale to nie miało jakiegoś większego znaczenia – jak teraz syjono-oligarchowie to opisują, a na świecie wszystkie media w rękach żydowskich tę narrację powielają, więc świat przyjął to za prawdę  –  AD].

Referendum w Ługańskiej, Donieckiej Republice i Chersońdkiej. Zaporożkiej obłastii.

Dziś w LRL ogłoszono konieczność przeprowadzenia referendum o przystąpieniu do FR.

Także DRL prosi o przeprowadzenie referendum w sprawie przystąpienia do Federacji Rosyjskiej.

Apel ten został wysłany do szefa republiki Denisa Pushilina.

Oraz władze Chersoniu ogłosiły konieczność jak najszybszego przeprowadzenia referendum.

Doniecka i Ługańska Republika ogłosiły że chcą przyłączenia się do Rosyjskiej Federacji.

Referenda w Donbasie mają ogromne znaczenie, całkowicie zmieniają wektor rozwoju Rosji – oznajmił Miedwiediew.

Dzisiaj ogłoszono datę i terminy referendów w ŁRL i DRL.

Referendum w LPR odbędzie się w dniach 23-27 września 2022 r.

O tym powiedział pierwszy wiceprzewodniczący Rady Ludowej Republiki – Dmitrij Choroszyłow.

Szef LPR Leonid Pasechnik podpisał już ustawę:

O referendum Ługańskiej Republiki Ludowej w sprawie przystąpienia do Federacji Rosyjskiej jako podmiotu Federacji Rosyjskiej. Jeszcze wcześniej dokument ten został przyjęty przez deputowanych Rady Ludowej LPR.

Link – Film: Referendum w Ługańskiej Republice: https://t.me/rusvesnasu/22310

Referendum w DRL w sprawie przystąpienia do Rosji zaplanowano również na 23-27 września. Referendum w Chersońskim rejonie:

Chersoń

Władze obwodu chersońskiego zdecydowały o referendum w sprawie przystąpienia do Federacji Rosyjskiej.

Właśnie o tym poinformował szef wojskowo-cywilnej administracji obwodu – Władimir Saldo.

Wejście regionu do Rosji nie tylko go zabezpieczy, ale także otworzy nowe możliwości na drodze do powrotu do spokojnego życia, a także stanie się triumfem sprawiedliwości dziejowej – podkreślił Saldo.

Referendum o przystąpieniu do RF w obwodzie Chersońskim: https://t.me/RVvoenkor/26496

Referendum w regionie Zaporoża:

W Melitopolu rozpoczął się zjazd w sprawie przynależności terytorialnej obwodu zaporoskiego do Rosji.

Terytoria które powrócą do Rosji.

MałoRosija i NowoRosija.

Czy Rosja może odebrać swoje ziemie

Tak! Rosja może odebrać swoje ziemie!

Leonardo da Vinci – 20 Wrzesień 2022 r.

Za: https://leonardo.neon24.info/post/169344,nie-chca-byc-kolonia-usa-i-unii-europejskiej

——————————————————————